سحر قریشی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سحرقریشی، بازیگر تلویزیون و سینما، از کارگردانی نخستین فیلم خود در سینما خبر داد و گفت:<< طی ۶ ماه دوم امسال، پشت دوربین نخستین فیلم خود که یک ملودرام اجتماعی است، می روم.>>

پیش تر شایعه ای مبنی بر ممنوع التصویری سحر قریشی به وجود آمده بود، که او با تکذیب این موضوع، به ویکی سینما اعلام کرد: <<قرار بود در سریال <<برادرجان>> بازی کنم. جلسه هم گذاشتیم، اما به دلیل طول کشیدن پروسه فیلمبرداری و تداخل آن با سفری که پیش رو داشتم، نتوانستم در این سریال زیبا بازی کنم.>>

او در مورد <<رقص روی شیشه>> و همکاری خود با این سریال نمایش خانگی گفت: <<۶ ماه با این پروژه قرارداد داشتم اما تنها چند روز بیش تر از من استفاده نشد؛ از نقشم زدند. چندین پیشنهاد بازی را در این مدت از دست دادم. ۲۸ میلیارد هم در این پروژه گم شده و چک های من و بسیاری از بازیگران هنوز پاس نشده و برگشت خورده است.>>

پایان عجیب فصل اول سریال پرحاشیه «رقص روی شیشه»

زمان اکران فیلم «زهرمار» جواد رضویان مشخص شد

فیلم بلعیدن چهار مرغ و یک موش توسط مار پیتون

فیلم های جالب مشهور ترین زن قمی (امپراطور کوزکو)

توقف اکران فیلم های تبلیغ شده از شبکه ی ماهواره ای جم !! + تبلیغات شبکه ی جم

داریوش ارجمند:سریال «ستایش» ضد زن نیست/شاید فصل چهارم ساخته شود

بهزاد فراهانی اولین فیلمش را کارگردانی می‌کند

سریال ,سینما ,قریشی ,سحر ,مورد ,همکاری ,خبر داد ,سحر قریشی ,در مورد ,او در ,مورد و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fateh برترین مرجع تخصصی ویلا در ایران تحقیقات میساتیس | درباره ی میساتیس rangintoran مرجع فیلم و سریال JavaCod.Ir کدهای جاوا اسکریپت ، کدهای زیبا سازی وبلاگ ، ابزار وبلاگ نویسی ، ابزار سایت نویسی torshakmorshak ای دی فیلم فرهنگ و جامعه